Ślisko i trudne warunki na drogach! Auta lądowały w rowach

Ślisko i trudne warunki na drogach! Auta lądowały w rowach

2019-02-01 09:37
Opady śniegu, temperatura w okolicach 0 stopni sprawiły, że drogi w regionie stały się bardzo śliskie. Na drodze 677 pomiędzy Śniadowem a Ratowem Piotrowem na odcinku zaledwie kilometra trzy samochody wpadły do rowu.
Ślisko i trudne warunki na drogach! Auta lądowały w rowach

    W czwartek 31.01.2019r. o godz. 20:58 OSP Śniadowo zostało zadysponowane do zdarzenia w okolicy miejscowości Ratowo Piotrowo. Laweta przewożąca inne auto wylądowała w przydrożnym rowie.

   Podczas dojazdu do miejsca zdarzenia strażacy natrafili na inną kolizję. Kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad autem, które stoczyło się do rowu. Ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz udzielili pomocy podróżującym udzielając miedzy innymi wsparcia psychicznego. Autem podróżowało dwoje dorosłych oraz dwójka małych dzieci. Na szczęście nikomu nic się nie stało i nie potrzebna była pomoc medyczna.

   W małym odstępie czasu doszło jeszcze do dwoch podobnych zdarzeń na odcinku około kilometra. Lawet a z przewożącym autem oraz bus dostawczy.

   W akcji udział brali: zastęp OSP Śniadowo , trzy zastępy JRG Łomża oraz trzy patrole Policji.

 

                                                                                                                OSP Śniadowo; Krajewski Tomasz

zdjącia dzięki uprzejmości portalu 4lomza.pl

https://4lomza.pl/index.php?wiad=51329

  • Ślisko i trudne warunki na drogach! Auta lądowały w rowach Ślisko i trudne warunki na drogach! Auta lądowały w rowach Ślisko i trudne warunki na drogach! Auta lądowały w rowach Ślisko i trudne warunki na drogach! Auta lądowały w rowach Ślisko i trudne warunki na drogach! Auta lądowały w rowach Ślisko i trudne warunki na drogach! Auta lądowały w rowach Ślisko i trudne warunki na drogach! Auta lądowały w rowach Ślisko i trudne warunki na drogach! Auta lądowały w rowach Ślisko i trudne warunki na drogach! Auta lądowały w rowach Ślisko i trudne warunki na drogach! Auta lądowały w rowach Ślisko i trudne warunki na drogach! Auta lądowały w rowach