Nowe trzy place zabaw oraz siłownia zewnętrzna w Gminie Śniadowo

2020-04-30 10:09
Nowe trzy place zabaw oraz siłownia zewnętrzna w Gminie Śniadowo

W miesiącu kwietniu br. zostały oddane do użytku trzy place zabaw w miejscowościach Śniadowo, Olszewo i Uśnik oraz siłowania zewnętrzna w miejscowości Śniadowo. 

 Realizacja powyższego zadania przyczyni  się do poprawy jakości spędzania wolnego czasu przez mieszkańców tych miejscowości co, wpłynie pozytywnie na rozwój wsi pod względem rekreacyjnym oraz zaspokoi potrzeby społeczne i kulturalne jej mieszkańców.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 za kwotę 149 264, 15 zł. brutto z czego dofinansowanie wyniosło 94 976 zł brutto.

Jednak ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w kraju i na świecie  obiekty muszą być zamknięte do odwołania.

flaga-Unii-Europejskiej.gifPROW.jpgSąsiedzi_LGD.jpgLider.jpg

  • Nowe trzy place zabaw oraz siłownia zewnętrzna w Gminie Śniadowo Nowe trzy place zabaw oraz siłownia zewnętrzna w Gminie Śniadowo Nowe trzy place zabaw oraz siłownia zewnętrzna w Gminie Śniadowo Nowe trzy place zabaw oraz siłownia zewnętrzna w Gminie Śniadowo Nowe trzy place zabaw oraz siłownia zewnętrzna w Gminie Śniadowo Nowe trzy place zabaw oraz siłownia zewnętrzna w Gminie Śniadowo Nowe trzy place zabaw oraz siłownia zewnętrzna w Gminie Śniadowo Nowe trzy place zabaw oraz siłownia zewnętrzna w Gminie Śniadowo