BIP Urzędu Gminy w Śniadowie

Biuletyn Informacji Publicznej

INFORMACJA Wójta Gminy Śniadowo z dnia 21 marca 2024r.

w sprawie transportu wyborców w dniu wyborów samorządowych

         Na podstawie  art. 37f § 5 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2023 r. poz. 2408), informuję o organizacji bezpłatnego gminnego przywozu i odwozu pasażerskiego dla wyborców gminy Śniadowo ujętych w spisie wyborców  w stałych obwodach głosowania położonych na terenie  gminy Śniadowo w dniu wyborów   w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.:

 

A) PRZYWOZY DO OBWODOWEJ KOMISJI NR 1 i 2 W SZCZEPANKOWIE

I KURS

Przystanek komunikacyjny

Godzina odjazdu

Dębowo

8:00

Dębowo-Kolonia

8:05

Uśnik- Kolonia

8:10

Uśnik

8:15

Uśnik-Dwór

8:20

Wszerzecz - Kolonia

8:25

Wszerzecz Wieś

8:35

Młynik

8:40

Młynik-Kolonia

8:45

Miejsce docelowe -OKW Nr 1 i 2 Szkoła Podstawowa w Szczepankowie

 

Żebry

9:00

Żebry-Kolonia 

9:05

Zagroby

9:10

Stare Konopki

9:15

Wierzbowo

9:20

Osobne

9:25

Miejsce docelowe -OKW Nr 1 i 2 Szkoła Podstawowa w Szczepankowie

 

ODWÓZ  DO MIEJSCOWOŚCI Z GODZ. 8.00 – 9.00 tj.  z I KURSU

 

II KURS

Przystanek komunikacyjny

Godzina odjazdu

Dębowo

15:00

Dębowo-Kolonia

15:05

Uśnik- Kolonia

15:10

Uśnik

15:15

Uśnik-Dwór

15:20

Wszerzecz - Kolonia

15:25

Wszerzecz Wieś

15:35

Młynik

15:40

Młynik-Kolonia

15:45

Miejsce docelowe -OKW Nr 1 i 2 Szkoła Podstawowa w Szczepankowie

 

Żebry

16:00

Żebry-Kolonia 

16:05

Zagroby

16:10

Stare Konopki

16:15

Wierzbowo

16:20

Osobne

16:25

Miejsce docelowe -OKW Nr 1 i 2 Szkoła Podstawowa w Szczepankowie

 

ODWÓZ  DO MIEJSCOWOŚCI Z GODZ. 15.00 – 16.00 tj.  z II KURSU

 

B) PRZYWOZY DO OBWODOWEJ KOMISJI

Nr 3 i 4  Szkoła Podstawowa w Śniadowie ul. Łomżyńska 29

Nr 5  Gminny Ośrodek Kultury ul. Ostrołęcka 13

 

I KURS

Przystanek komunikacyjny

Godzina odjazdu 

Strzeszewo

8:00

Stara Jastrząbka

8:05

Jastrząbka Młoda

8:10

Brulin

8:15

Stare Duchny Kolonia

8:20

Grabowo

8:25

Duchny Młode

8:30

Stare Duchny

8:35

Olszewo

8:40

Mężenin

8:45

Stare Ratowo Świetlica

8:50

Miejsce docelowe –                                                                   
-OKW nr 3 i 4 Szkoła Podstawowa w Śniadowie ul. Łomżyńska 29

-OKW nr 5 Gminny Ośrodek Kultury ul. Ostrołęcka 13

 

Jakać Młoda

9:10

Jakać Dworna

9:15

Stara Jakać

9:20

Szabły Młode

9:25

Stare Szabły

9:30

Jakać-Borki

9:35

Jakać Borowa

9:40

Truszki

9:45

Zalesie-Poczynki

9:50

Zalesie-Wypychy

9:55

Miejsce docelowe –

-OKW nr 3 i 4 Szkoła Podstawowa w Śniadowie ul. Łomżyńska 29

-OKW nr 5 Gminny Ośrodek Kultury ul. Ostrołęcka 13

 

ODWÓZ  DO MIEJSCOWOŚCI Z GODZ.  8.00 –  tj.  z I KURSU

 

Stara Stacja 

10:50

Stare Jemielite

10:55

Jemielite-Wypychy

11:00

Sierzputy-Marki

11:05

Sierzputy Zagajne

11:10

Kołaczki

11:15

Koziki

11:20

Konopki Młode

11:25

Ratowo-Piotrowo Kolonia

11:30

Ratowo-Piotrowo

11:35

Chomentowo

11:40

Miejsce docelowe –

-OKW nr 3 i 4 Szkoła Podstawowa w Śniadowie ul. Łomżyńska 29

-OKW nr 5 Gminny Ośrodek Kultury ul. Ostrołęcka 13

 

ODWÓZ  DO MIEJSCOWOŚCI Z GODZ.  – 9.10 i10.50  tj.  z I KURSU

 

 

II KURS

Przystanek komunikacyjny

Godzina odjazdu 

Strzeszewo

15:00

Stara Jastrząbka

15:05

Jastrząbka Młoda

15:10

Brulin

15:15

Stare Duchny Kolonia

15:20

Grabowo

15:25

Duchny Młode

15:30

Stare Duchny

15:35

Olszewo

15:40

Mężenin

15:45

Stare Ratowo Świetlica

15:50

Miejsce docelowe     

-OKW nr 3 i 4 Szkoła Podstawowa w Śniadowie ul. Łomżyńska 29

-OKW nr 5 Gminny Ośrodek Kultury ul. Ostrołęcka 13                     

 

Jakać Młoda

16:10

Jakać Dworna

16:15

Stara Jakać

16:20

Szabły Młode

16:25

Stare Szabły

16:30

Jakać-Borki

16:35

Jakać Borowa

16:40

Truszki

16:45

Zalesie-Poczynki

16:50

Zalesie-Wypychy

16:55

Miejsce docelowe –

-OKW nr 3 i 4 Szkoła Podstawowa w Śniadowie ul. Łomżyńska 29

-OKW nr 5 Gminny Ośrodek Kultury ul. Ostrołęcka 13

 

ODWÓZ  DO MIEJSCOWOŚCI Z GODZ.  15.00–  tj.  z II KURSU

 

Stara Stacja 

17:50

Stare Jemielite

17:55

Jemielite-Wypychy

18:00

Sierzputy-Marki

18:05

Sierzputy Zagajne

18:10

Kołaczki

18:15

Koziki

18:20

Konopki Młode

18:25

Ratowo-Piotrowo Kolonia

18:30

Ratowo-Piotrowo

18:35

Chomentowo

18:40

Miejsce docelowe –

-OKW nr 3 i 4 Szkoła Podstawowa w Śniadowie ul. Łomżyńska 29

-OKW nr 5 Gminny Ośrodek Kultury ul. Ostrołęcka 13

 

ODWÓZ  DO MIEJSCOWOŚCI Z GODZ.16.10 i 17.50  –  tj.  z II KURSU

 

 

 

Wójt Gminy Śniadowo

/-/ Rafał PSTRĄGOWSKI

Data powstania: piątek, 22 mar 2024 13:45
Data opublikowania: piątek, 22 mar 2024 13:49
Opublikował(a): Michał Kamiński
Zaakceptował(a): Michał Kamiński
Artykuł był czytany: 180 razy