BIP Urzędu Gminy w Śniadowie

Biuletyn Informacji Publicznej

Informacja o godzinach pracy Komisji Obwodowych

w dniu wyborów samorządowych 7 kwietnia 2024.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1

z siedzibą: Szkoła Podstawowa, Szczepankowo 20, 18-411 Śniadowo w składzie:

  1. Małgorzata Krajewska - Przewodniczący
  2. Klaudia Podgórska - Zastępca Przewodniczącego
  3. Ireneusz Bruliński - Członek
  4. Anna Duchnowska - Członek
  5. Karolina Kiełczewska - Członek
  6. Ewelina Osowiecka - Członek
  7. Patrycja Szabłowska-Trocka - Członek

informuje, że w dniu głosowania 7 kwietnia 2024 r., rozpocznie pracę o godzinie 6:00

 

Przewodniczący Komisji

Małgorzata Krajewska

 


 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2

z siedzibą: Szkoła Podstawowa, Szczepankowo 20, 18-411 Śniadowo w składzie:

  1. Justyna Jemielity - Przewodniczący
  2. Ewa Chomontowska - Zastępca Przewodniczącego
  3. Izabela Malinowska - Członek
  4. Magdalena Szabłowska - Członek
  5. Wiktor Ustaszewski - Członek
  6. Joanna Maria Wysocka - Członek
  7. Małgorzata Żebrowska - Członek

informuje, że w dniu głosowania 7 kwietnia 2024 r., rozpocznie pracę o godzinie 6:00

 

Przewodniczący Komisji

Justyna Jemielity

 


 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3

z siedzibą: Szkoła Podstawowa, ul. Łomżyńska 29, 18-411 Śniadowo w składzie:

  1. Ewa Szeląg - Przewodniczący
  2. Wioletta Jastrzębska - Zastępca Przewodniczącego
  3. Katarzyna Boroń - Członek
  4. Andrzej Cwalina - Członek
  5. Emilia Czartoryjska - Członek
  6. Weronika Kołaczkowska - Członek
  7. Magdalena Nizik - Członek
  8. Monika Ostrowska - Członek
  9. Justyna Strzeszewska - Członek

informuje, że w dniu głosowania 7 kwietnia 2024 r., rozpocznie pracę o godzinie 6:00

 

Przwodniczący Komisji

Ewa Szeląg

 


 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4

z siedzibą: Szkoła Podstawowa, ul. Łomżyńska 29, 18-411 Śniadowo w składzie:

  1. Jolanta Śledziewska - Przewodniczący
  2. Zofia Wysocka - Zastępca Przewodniczącego
  3. Martyna Borawska - Członek
  4. Adam Jastrzębski - Członek
  5. Joanna Kamionowska - Członek
  6. Monika Konopka - Członek
  7. Adam Nizik - Członek
  8. Magdalena Romanik - Członek
  9. Małgorzata Truszkowska - Członek

informuje, że w dniu głosowania 7 kwietnia 2024 r., rozpocznie pracę o godzinie 6:00

 

Przewodniczący Komisji

Jolanta Śledziewska

 


 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5

z siedzibą: Gminny Ośrodek Kultury, ul. Ostrołęcka 13, 18-411 Śniadowo w składzie:

  1. Dorota Zalewska - Przewodniczący
  2. Agata Wyrzykowska - Zastępca Przewodniczącego
  3. Jakub Kamiński - Członek
  4. Agnieszka Krystyna Komorowska - Członek
  5. Mariola Król - Członek
  6. Jolanta Przeździecka - Członek
  7. Patryk Siemiński - Członek
  8. Izabela Wojsz - Członek
  9. Barbara Wyrzykowska - Członek

informuje, że w dniu głosowania 7 kwietnia 2024 r., rozpocznie pracę o godzinie 6:00

 

Przewodniczący Komisji

Dorota Zalewska

Data powstania: wtorek, 2 kwi 2024 11:36
Data opublikowania: wtorek, 2 kwi 2024 11:42
Opublikował(a): Michał Kamiński
Zaakceptował(a): Michał Kamiński
Artykuł był czytany: 225 razy