BIP Urzędu Gminy w Śniadowie

Biuletyn Informacji Publicznej

POSTANOWIENIE NR 332/2024 Komisarza Wyborczego w Łomży z dnia 17 maja 2024 r.

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r.

Na podstawie art. 182 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2023 r. poz. 2408 oraz z 2024 r. poz. 721) Komisarz Wyborczy w Łomży postanawia, co następuje:

 

§1.

W celu przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r., powołuje się obwodowe komisje wyborcze, w gminach na obszarze powiatu grajewskiego, powiatu kolneńskiego, powiatu łomżyńskiego, powiatu wysokomazowieckiego, powiatu zambrowskiego, w mieście na prawach powiatu Łomży, w skład których wchodzą osoby wymienione w załącznikach nr 1 – 304 do postanowienia.

 

§2.

Składy Komisji podaje się do publicznej wiadomości w Biuletynie Informacji Publicznej Komisarza Wyborczego w Łomży oraz Biuletynie Informacji Publicznej organu zapewniającego obsługę administracyjną właściwych Komisji, a także wywiesza się w siedzibie Komisji.

 

§3.

Postanowienie wchodzi w życie z dniem podpisania.

 

Komisarz Wyborczy
w Łomży

 

Jan Leszczewski

 

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Szkoła Podstawowa, Szczepankowo 20, 18-411 Śniadowo:

 

1.

Emilia Chojnowska, zgłoszona przez KW SAMOOBRONA, zam. Dębowo

2.

Wioletta Jastrzębska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Koziki

3.

Małgorzata Kiełczykowska, zgłoszona przez KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY-NORMALNA POLSKA, zam. Śniadowo

4.

Klaudia Podgórska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Koziki

5.

Maria Pruszkowska, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Śniadowo

6.

Magdalena Sepczyńska, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Pniewo

7.

Joanna Wądołkowska, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Śniadowo

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa, Szczepankowo 20, 18-411 Śniadowo:

 

1.

Barbara Kurpiewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Szczepankowo

2.

Elżbieta Mierzejewska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Śniadowo

3.

Monika Ostrowska, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Śniadowo

4.

Hanna Świerszcz, zgłoszona przez KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY-NORMALNA POLSKA, zam. Śniadowo

5.

Anna Tyszka, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Śniadowo

6.

Katarzyna Tyszka, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Olszewo

7.

Anna Wrona, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Stare Kupiski

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa, ul. Łomżyńska 29, 18-411 Śniadowo:

 

1.

Maria Borowiak-Wojsz, zgłoszona przez KW SAMOOBRONA, zam. Śniadowo

2.

Agata Chomontowska, zgłoszona przez KW WOLNA EUROPA (uzupełnienie składu), zam. Śniadowo

3.

Andrzej Cwalina, zgłoszony przez KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY-NORMALNA POLSKA, zam. Śniadowo

4.

Karolina Jakubiak, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Szabły Młode

5.

Hubert Kozłowski, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Łomża

6.

Hanna Kupis, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Śniadowo

7.

Sylwia Wesołowska, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Łomża

8.

Zofia Wysocka, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Śniadowo

9.

Aneta Zielińska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Łomża

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa, ul. Łomżyńska 29, 18-411 Śniadowo:

 

1.

Anna Marzenna Gniazdowska, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Śniadowo

2.

Ewa Jemielity, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Śniadowo

3.

Mariola Król, zgłoszona przez KW WOLNA EUROPA (uzupełnienie składu), zam. Truszki

4.

Paulina Piorunek, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Łomża

5.

Aleksandra Reszko, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Łomża

6.

Justyna Strzeszewska, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Stare Duchny

7.

Emilia Uryn-Cwalina, zgłoszona przez KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY-NORMALNA POLSKA, zam. Śniadowo

8.

Eugeniusz Wojsz, zgłoszony przez KW SAMOOBRONA, zam. Śniadowo

9.

Anna Zalewska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Śniadowo

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Gminny Ośrodek Kultury, ul. Ostrołęcka 13, 18-411 Śniadowo:

 

1.

Ewelina Gałązka, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Łomża

2.

Piotr Górski, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Łomża

3.

Aleksandra Jakubiak, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Szabły Młode

4.

Beata Junkiewicz, zgłoszona przez KW WOLNA EUROPA (uzupełnienie składu), zam. Śniadowo

5.

Teresa Lipka, zgłoszona przez KW NORMALNY KRAJ, zam. Śniadowo

6.

Sylwia Łuba, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Łomża

7.

Izabela Wojsz, zgłoszona przez KW SAMOOBRONA, zam. Śniadowo

8.

Barbara Wyrzykowska, zgłoszona przez KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY-NORMALNA POLSKA, zam. Śniadowo

9.

Julia Zaremba, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Jastrząbka Młoda

 

 

Data powstania: piątek, 17 maj 2024 14:17
Data opublikowania: piątek, 17 maj 2024 14:20
Opublikował(a): Michał Kamiński
Zaakceptował(a): Michał Kamiński
Artykuł był czytany: 237 razy