BIP Urzędu Gminy w Śniadowie

Biuletyn Informacji Publicznej

Informacja o godzinach pracy Komisji Obwodowych

INFORMACJA

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 z siedzibą: Szkoła Podstawowa, Szczepankowo 20, 18-411 Śniadowo w składzie:

  1. Maria Pruszkowska - Przewodniczący
  2. Wioletta Jastrzębska - Zastępca Przewodniczącego
  3. Emilia Chojnowska - Członek
  4. Małgorzata Kiełczykowska - Członek
  5. Klaudia Podgórska - Członek
  6. Magdalena Sepczyńska - Członek
  7. Joanna Wądołkowska - Członek

informuje, że w dniu głosowania 9 czerwca 2024 r., rozpocznie pracę o godzinie 6:00

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 z siedzibą: Szkoła Podstawowa, Szczepankowo 20, 18-411 Śniadowo w składzie:

  1. Hanna Świerszcz - Przewodniczący
  2. Barbara Kurpiewska - Zastępca Przewodniczącego
  3. Elżbieta Mierzejewska - Członek
  4. Monika Ostrowska - Członek
  5. Anna Tyszka - Członek
  6. Katarzyna Tyszka - Członek
  7. Anna Wrona - Członek

informuje, że w dniu głosowania 9 czerwca 2024 r., rozpocznie pracę o godzinie 6:00.

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 z siedzibą: Szkoła Podstawowa, ul. Łomżyńska 29, 18-411 Śniadowo w składzie:

  1. Maria Borowiak-Wojsz - Przewodniczący
  2. Andrzej Cwalina - Zastępca Przewodniczącego
  3. Agata Chomontowska - Członek
  4. Karolina Jakubiak - Członek
  5. Hubert Kozłowski - Członek
  6. Hanna Kupis - Członek
  7. Sylwia Wesołowska - Członek
  8. Zofia Wysocka - Członek
  9. Aneta Zielińska - Członek

informuje, że w dniu głosowania 9 czerwca 2024 r., rozpocznie pracę o godzinie 6:00

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 z siedzibą: Szkoła Podstawowa, ul. Łomżyńska 29, 18-411 Śniadowo w składzie:

  1. Anna Zalewska - Przewodniczący
  2. Emilia Uryn-Cwalina - Zastępca Przewodniczącego
  3. Anna Marzenna Gniazdowska - Członek
  4. Ewa Jemielity - Członek
  5. Mariola Król - Członek
  6. Paulina Piorunek - Członek
  7. Aleksandra Reszko - Członek
  8. Justyna Strzeszewska - Członek
  9. Eugeniusz Wojsz - Członek

informuje, że w dniu głosowania 9 czerwca 2024 r., rozpocznie pracę o godzinie 6:00.

 

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 z siedzibą: Gminny Ośrodek Kultury, ul. Ostrołęcka 13, 18-411 Śniadowo w składzie:

  1. Barbara Wyrzykowska - Przewodniczący
  2. Izabela Wojsz - Zastępca Przewodniczącego
  3. Ewelina Gałązka - Członek
  4. Piotr Górski - Członek
  5. Aleksandra Jakubiak - Członek
  6. Beata Junkiewicz - Członek
  7. Teresa Lipka - Członek
  8. Sylwia Luba - Członek
  9. Julia Zaremba - Członek

informuje, że w dniu głosowania 9 czerwca 2024 r., rozpocznie pracę o godzinie 6:00.

 

 

 

 

 

Pliki do pobrania:
Data powstania: wtorek, 4 cze 2024 12:18
Data opublikowania: wtorek, 4 cze 2024 12:20
Opublikował(a): Michał Kamiński
Zaakceptował(a): Michał Kamiński
Artykuł był czytany: 159 razy