BIP Urzędu Gminy w Śniadowie

Biuletyn Informacji Publicznej

Postanowienie Komisarza Wyborczego w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

POSTANOWIENIE NR 202/2024

Komisarza Wyborczego w Łomży

z dnia 15 marca 2024 r.

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego

zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

 

Na podstawie art. 182 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2023 r. poz. 2408) Komisarz Wyborczy w Łomży postanawia, co następuje:

 § 1.

W celu przeprowadzenia wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r., powołuje się obwodowe komisje wyborcze, w gminach na obszarze powiatu grajewskiego, powiatu kolneńskiego, powiatu łomżyńskiego, powiatu wysokomazowieckiego, powiatu zambrowskiego, w mieście na prawach powiatu Łomży, w skład których wchodzą osoby wymienione w załącznikach nr 1 – 304 do postanowienia.

  § 2.

Składy Komisji podaje się do publicznej wiadomości w Biuletynie Informacji Publicznej Komisarza Wyborczego w Łomży oraz Biuletynie Informacji Publicznej organu zapewniającego obsługę administracyjną właściwych Komisji, a także wywiesza się w siedzibie Komisji.

  § 3.

Postanowienie wchodzi w życie z dniem podpisania.

 

(miejsce na pieczęć Komisarza Wyborczego)

Komisarz Wyborczy
w Łomży

 

Jan Leszczewski

 

Załącznik nr 140

  1. Śniadowo

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Szkoła Podstawowa, Szczepankowo 20, 18-411 Śniadowo:

 

1.

Ireneusz Bruliński, zgłoszony przez KW SAMOOBRONA, zam. Śniadowo

2.

Anna Duchnowska, zgłoszona przez KWW PAWEŁ KOZŁOWSKI, zam. Truszki

3.

Karolina Kiełczewska, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Śniadowo

4.

Małgorzata Krajewska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA,
zam. Stare Ratowo

5.

Ewelina Osowiecka, zgłoszona przez KWW CEZARY POLKOWSKI, zam. Wszerzecz-Kolonia

6.

Klaudia Podgórska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Koziki

7.

Patrycja Szabłowska-Trocka, zgłoszona przez KW ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO, zam. Konarzyce

 

 

 

Załącznik nr 141

  1. Śniadowo

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa, Szczepankowo 20, 18-411 Śniadowo:

 

1.

Ewa Chomontowska, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Śniadowo

2.

Justyna Jemielity, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Stare Ratowo

3.

Paulina Kamińska, zgłoszona przez KWW CEZARY POLKOWSKI, zam. Wszerzecz

4.

Izabela Malinowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Śniadowo

5.

Wiktor Ustaszewski, zgłoszony przez KWW ŁOMŻA - MIASTO Z PRZYSZŁOŚCIĄ, zam. Miastkowo

6.

Joanna Maria Wysocka, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Śniadowo

7.

Małgorzata Żebrowska, zgłoszona przez KW SAMOOBRONA, zam. Śniadowo

 

 

Załącznik nr 142

  1. Śniadowo

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa, ul. Łomżyńska 29, 18-411 Śniadowo:

 

1.

Katarzyna Boroń, zgłoszona przez KWW CEZARY POLKOWSKI, zam. Wszerzecz

2.

Andrzej Cwalina, zgłoszony przez KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”, zam. Śniadowo

3.

Emilia Czartoryjska, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Stare Duchny

4.

Wioletta Jastrzębska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Koziki

5.

Weronika Kołaczkowska, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Śniadowo

6.

Magdalena Nizik, zgłoszona przez KWW ŁOMŻA - MIASTO Z PRZYSZŁOŚCIĄ, zam. Kraska

7.

Monika Ostrowska, zgłoszona przez KWW PAWEŁ KOZŁOWSKI, zam. Śniadowo

8.

Justyna Strzeszewska, zgłoszona przez KKW LEWICA, zam. Stare Duchny

9.

Ewa Szeląg, zgłoszona przez KWW RAFAŁ PSTRĄGOWSKI, zam. Mężenin

 

Załącznik nr 143

  1. Śniadowo

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Szkoła Podstawowa, ul. Łomżyńska 29, 18-411 Śniadowo:

 

1.

Martyna Borawska, zgłoszona przez KWW CEZARY POLKOWSKI, zam. Wszerzecz-Kolonia

2.

Adam Jastrzębski, zgłoszony przez KW ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO, zam. Jastrząbka Młoda

3.

Joanna Kamionowska, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Truszki

4.

Monika Konopka, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA,
zam. Wróble-Arciszewo

5.

Adam Nizik, zgłoszony przez KWW ŁOMŻA - MIASTO Z PRZYSZŁOŚCIĄ, zam. Kraska

6.

Magdalena Romanik, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Śniadowo

7.

Jolanta Śledziewska, zgłoszona przez KWW PAWEŁ KOZŁOWSKI, zam. Śniadowo

8.

Małgorzata Truszkowska, zgłoszona przez KWW NOWOCZESNOŚĆ I ROZWÓJ, zam. Truszki

9.

Zofia Wysocka, zgłoszona przez KWW RAFAŁ PSTRĄGOWSKI, zam. Śniadowo

 

 

Załącznik nr 144

  1. Śniadowo

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Gminny Ośrodek Kultury, ul. Ostrołęcka 13, 18-411 Śniadowo:

 

1.

Jakub Kamiński, zgłoszony przez KWW CEZARY POLKOWSKI, zam. Wszerzecz

2.

Agnieszka Krystyna Komorowska, zgłoszona przez KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”, zam. Śniadowo

3.

Mariola Król, zgłoszona przez KWW PAWEŁ KOZŁOWSKI, zam. Truszki

4.

Jolanta Przeździecka, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA, zam. Szabły Młode

5.

Patryk Siemiński, zgłoszony przez KW ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO, zam. Truszki

6.

Izabela Wojsz, zgłoszona przez KWW SAMI SWOI ADAM FRANCISZEK BOROWIAK, zam. Śniadowo

7.

Agata Wyrzykowska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Śniadowo

8.

Barbara Wyrzykowska, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Śniadowo

9.

Dorota Zalewska, zgłoszona przez KWW RAFAŁ PSTRĄGOWSKI, zam. Śniadowo

Data powstania: piątek, 15 mar 2024 15:14
Data opublikowania: piątek, 15 mar 2024 15:16
Opublikował(a): Michał Kamiński
Zaakceptował(a): Michał Kamiński
Artykuł był czytany: 187 razy